ТЕМА. ЧОМУ ПОТРІБНО ОБЕРІГАТИ РОСЛИНИ І ТВАРИНИ.
Мій любий учень, підготуй для уроку зошит, ручку, простий та кольорові олівці.
Для початку уважно переглянь:
1. Як захищати рослини рідного краю
3. Як люди дбають про охорону тварин
4. ВІДПОЧИНЬ 5-10 ХВИЛИН, ЗРОБИ ЗАРЯДКУ ДЛЯ ОЧЕЙ (ЗГАДАЙ, ЯК МИ РОБИЛИ ЇЇ НА УРОЦІ), ПОРУХАЙСЯ.
5. Виконай завдання в зошиті на ст. 40 (с. 39, 41 - виконай за бажанням)
6. Переглянь пригоди лісових друзів.
- Що звірята зробили неправильно?
- Яку пораду ти можеш дати лісовим звіряткам?
Немає коментарів:
Дописати коментар